Mundus Ajans olarak yıllardır verdiğimiz hizmetlerde her zaman en uygun fiyat politikasını sürdürüyoruz. Çünkü yüksek fiyat her zaman kalite demek değildir. Web çözümlerine herkesin ulaşması için yüksek kaliteyi uygun fiyatlar ile sağlıyoruz.

Bize Ulaşın

Telefon

05510451862

Adres

Yeşiltepe Sk. İstiklal Mah. No: 25/24 Odunpazarı/Eskişehir

1 Ocak 2024 tarihinden itibaren tüm restoran, lokanta ve benzeri yerler için müşterilerin içeriye girmeden görebilecekleri menü fiyat listesi zorunlu hale geliyor. Bu sayede potansiyel müşteriler artık yemek ve içecek hizmeti için içeriye girmeden gerek kalmadan fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilecekler. Bunun yanı sıra işletmeler için de hızlı ve kolay şekilde güncelleyebilecekleri menü tasarımları önem taşıyor.

Restoran – Lokanta Menüsü Nasıl Olmalı?

2024 ile birlikte restoran ve benzeri yerlerde müşterilerin içeriye girmeden veya hemen içeriye girdikten sonra menü okumaları gerektiği için işletmelerin de şimdiden bu duruma yönelik hazırlık yapmaları gerekiyor.

Restoran menüsü oluşturmak için elbette işletmede sunulan yiyecek ve içeceklerin yer aldığı bir menü hazırlamak gerekiyor. Fakat fiyatlar sürekli olarak değiştiği için tek seferlik baskı yaptırmak daha sonra zarar etmeye yol açabiliyor. Bu durumun önüne geçmek için her zaman kullanılacak menüleri tercih etmek daha mantıklı karar olacaktır.

Mundus Novus Ajans olarak hazırlayacağımız restoran lokanta menü şablonları sayesinde kolay şekilde fiyat güncellemesi yapabilirsiniz. Şablonda yer alan hizmetlerinizin yanı sıra fiyat kısmının boş bırakılması sayesinde dilediğiniz zaman boş olan kısımda değişiklik yapabileceksiniz.

Bunun dışında dijital menüyü de düşünebilirsiniz. Özellikle kağıt masrafını azaltmak için çok etkili bir yöntem olan dijital menü işletmeniz açısından uygun fiyatlı bir çözüm olacaktır.

Yönetim panelinden kolay şekilde yapabileceğiniz güncellemeler ile ister QR kod ister web sitesi üzerinden müşterilere gösterebileceğiniz fiyatlarınız sayesinde belirtilen menü yükümlülüğünü de kolayca karşılayabilirsiniz.

Hemen uygun fiyatlı menü tasarım veya dijital menü çözümleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz!