Mundus Ajans olarak yıllardır verdiğimiz hizmetlerde her zaman en uygun fiyat politikasını sürdürüyoruz. Çünkü yüksek fiyat her zaman kalite demek değildir. Web çözümlerine herkesin ulaşması için yüksek kaliteyi uygun fiyatlar ile sağlıyoruz.

Bize Ulaşın

Telefon

05510451862

Adres

Yeşiltepe Sk. İstiklal Mah. No: 25/24 Odunpazarı/Eskişehir

Günümüzde internetin kullanımı ile birlikte internet firmalar açısından da öne çıkan, ciddi bir pazar kitlesi bulunan bir yer haline gelmiştir. Bu bakımdan firmalar marka değerlerini arttırmak, aynı zamanda da yeni kimselere ulaşmak için kurumsal SEO ayarlamaları yaptırmaları gerekmektedir. Bu düzenlemelerin yapılmadığı firmalar internette öne çıkamamakta, aynı zamanda da geniş kesimlere ulaşamamaktadır.

Firmanın tanınırlılığını arttırmak için yapılması gereken kurumsal SEO sayesinde online pazar ortamında hem diğer markalar ile rekabet etmek olanaklı hale gelmekte hem de ürünlerin – hizmetlerin daha geniş kitlelere ulaşması olanaklı hale gelmektedir.

Kurumsal SEO Nedir, Ne Yapar?

Kurumsal firmaların internette öne çıkmasını ve ulaştıkları müşteri sayısını arttırmayı hedefleyen kurumsal SEO markaların arama motorlarında kolayca bulunmalarını ve üst sıralara çıkmalarını sağlamak için özenli bir şekilde yapılması gereken teknik düzenlemelerdir. Bu düzenlemelerin yapılması ile birlikte firmanın internetteki görünürlüğü artar ve hedef kitlesine rahatça ulaşım imkânı oluşmaktadır.

Sitenin trafiğinin arttırılması için gerekli olan kurumsal SEO aynı zamanda markanın prestijine de olumlu katkı sunmaktadır. Ancak tüm bu işlemlerin titizlikle ve dikkatli şekilde yapılması gerekmektedir. Aksi halde yapılacak çalışma markanın değerinin artmasına etki etmeyecektir.

Kurumsal SEO Nasıl Yapılır?

Kurumsal SEO yapılışı için öncelikli olarak firmanın hedefi belirlenmektedir. Firma ile etkili bir iletişim sonucunda internette neyi amaçladığını, hangi kesimlere ulaşması gerektiği tespit edilmektedir. Daha sonraki süreç ise rakip analizi ve sektör analizini kapsamaktadır. Bu aşamalardan sonra kurumsal SEO için şu uygulamalar yapılır;

  • Anahtar kelime araştırması,
  • Site içi ve dışı SEO,
  • Web sitesini tüm cihazlar için uyumlun hale getirmek,
  • Site hızını arttırmak, ziyaretçilerin sitede kalmasını sağlayacak içerik girmek

Gibi temel konular üzerinden SEO çalışması yapılmaktadır.

Kurumsal SEO Avantajları Nedir?

Kurumsal SEO avantajları ile öne çıkan bir işlem olup firmalara şu konularda yarar sağlamaktadır;

  • Düzenli rapor alma,
  • Hedef kitleye ulaşma,
  • Arama motorlarının ilk sayfalarında çıkma,
  • Pazar alanını genişleterek çok daha geniş kesimlere ulaşma,
  • Markanın kalıcı olmasını sağlama

Gibi özelliklerle kurumsal SEO markalara katkı sunmaktadır.