Mundus Ajans olarak yıllardır verdiğimiz hizmetlerde her zaman en uygun fiyat politikasını sürdürüyoruz. Çünkü yüksek fiyat her zaman kalite demek değildir. Web çözümlerine herkesin ulaşması için yüksek kaliteyi uygun fiyatlar ile sağlıyoruz.

Bize Ulaşın

Telefon

05510451862

Adres

Yeşiltepe Sk. İstiklal Mah. No: 25/24 Odunpazarı/Eskişehir

Yazı tipleri web sitelerinin ve uygulamaların önemli bir parçasını oluşturuyor. Özellikle alışılmış yazı tipleri yerine sitenizin de içeriğiyle en uygun olacak yazı tiplerini seçmeniz daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunması açısından yararlı olacaktır. Bu kapsamda 2022’de popüler olacak yazı tiplerini sizler için bir araya getirdik.

Novella Bold Italic

Atipo tarafından geliştirilen bu font temiz ve zarif görünümü ile iyi bir etki yaratacaktır. Özellikle blog ağırlıkta siteleriniz için kullanabileceğiniz özel bir avantaj sağlıyor. Bunun yanında e-ticaret siteleri için de hoş bir görünüm sunabilir.

Bison Bold

Tamamı büyük harflerden oluşan bu font özellikle grafik hazırlamak istediğinizde işinize yarayabilir. Aynı zamanda görsel tasarımlarda, özel kategoriler oluşturma gibi konularda da ihtiyacınızı doğru karşılayacaktır.

Larken

Vurgulu yapısı ile güçlü bir imaj çizen font, blog sayfalarınızdan kurumsal sayfalarınızı hazırlamaya kadar işinize yarayabilir. Aynı zamanda görsellerde yer alacak yazılar için de iyi bir seçim olacaktır.

Simula Book

Zarif, narin ve etkili bir yazı fontu olan Simula Book blog sayfalarından haber sitelerine kadar geniş bir kullanım alanına sahip bulunuyor. Özellikle dergi havası kattığı için bültenlerinizde de kullanım olanağı sunuyor.

Futura Now

Dikkat çekici bir yazı tipi olarak öne çıkan Futura Now hem normal hem de kalın görünümünde etkileyici bir iz bırakmayı başarıyor. Sektörel sitelerden genel blog sitelerine kadar pek çok sitede kullanım açısından uygunluk taşıyor.